PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / IPL PALOMAR STARLUX 500 MAX G
Vďaka duálnym filtrom pre optimálne spektrum svetla pohodlne odstraňuje pigmentové a cievne lézie, používa sa na fotoomladenie pleti. Ako náhrada staršej LuxG, podľa posledných výsledkov a štúdií – najsilnejšia hlavica na cievky na tvári. O 30% silnejšia než PDL – Pulse Dye Laser, alebo KTP.
Ošetrenie pomocou pulzného svetla vyvinutého americkou firmou Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho dobre znášajú.
Systém s technológiou s duálnym filtrom privádza energiu do cieľovej oblasti kože, čo vedie k odstráneniu nežiadúcich štruktúr ako sú cievne a pigmentové lézie spojené s pavúčikovitými a retikulárnymi žilkami, rosaceou, teleangiektáziam, hemangiómami, poškodení kože vyvolaných slnkom, stareckými škvrnami, dyschrómiou, melazmou, angiómami a podobne.
Ošetrenie je možné aplikovať nie len na tvár ale aj iné oblasti tela – nohy, ruky, hrudník…
Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.
Ošetrenie je pre klienta príjemnejšie, má výborné výsledky a je spojené s kratšou dobou zotavenia po zákroku. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.
Špecificky filtrované pulzné svetlo zahrieva krvné farbivo, čo spôsobí upchatie nežiadúcej cievky a jej následné vymiznutie
StarLux 500®, platforma s intenzívnym pulzným svetlom (IPL) a laserom od americkej firmy Palomar® umožňuje ošetrovať pacientov širokou škálou možných kozmetických a estetických postupov s menším rizikom a lepšími výsledkami.
StarLux 500 je najmodernejšia a všestranná laserová platforma s laserovým a pulzným svetlom.
Vďaka vyspelej technológii chladenia cítia pacienti pri ošetrení výrazne menšiu bolesť. StarLux 500 zaisťuje najviac požadované estetické ošetrenia a využíva početných – firmou Palomar® patentovaných noviniek: