PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / IPL PALOMAR STARLUX 500 MAX G

PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / IPL PALOMAR STARLUX 500 MAX G

MAXG™

Vďaka duálnym filtrom pre optimálne spektrum svetla pohodlne odstraňuje pigmentové a cievne lézie, používa sa na fotoomladenie pleti. Ako náhrada staršej LuxG, podľa posledných výsledkov a štúdií – najsilnejšia hlavica na cievky na tvári. O 30% silnejšia než PDL – Pulse Dye Laser, alebo KTP.

Ošetrenie pomocou pulzného svetla vyvinutého americkou firmou Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho dobre znášajú.

Systém s technológiou s duálnym filtrom privádza energiu do cieľovej oblasti kože, čo vedie k odstráneniu nežiadúcich štruktúr ako sú cievne a pigmentové lézie spojené s pavúčikovitými a retikulárnymi žilkami, rosaceou, teleangiektáziam, hemangiómami, poškodení kože vyvolaných slnkom, stareckými škvrnami, dyschrómiou, melazmou, angiómami a podobne.

Ošetrenie je možné aplikovať nie len na tvár ale aj iné oblasti tela – nohy, ruky, hrudník…

Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.

Ošetrenie je pre klienta príjemnejšie, má výborné výsledky a je spojené s kratšou dobou zotavenia po zákroku. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.

Výhody
  • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
  • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
  • krátky až žiadny stratový čas (bez nutnosti ustúpiť od bežných aktivít)
  • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
  • účinnosť pri rôznych typoch pokožky
Pulzné svetlo zahreje pigment, ktorý následne vymizne

Špecificky filtrované pulzné svetlo zahrieva krvné farbivo, čo spôsobí upchatie nežiadúcej cievky a jej následné vymiznutie

StarLux 500®, platforma s intenzívnym pulzným svetlom (IPL) a laserom od americkej firmy Palomar® umožňuje ošetrovať pacientov širokou škálou možných kozmetických a estetických postupov s menším rizikom a lepšími výsledkami.

StarLux 500 je najmodernejšia a všestranná laserová platforma s laserovým a pulzným svetlom.

Vďaka vyspelej technológii chladenia cítia pacienti pri ošetrení výrazne menšiu bolesť. StarLux 500 zaisťuje najviac požadované estetické ošetrenia a využíva početných – firmou Palomar® patentovaných noviniek:

  • vysoký výkon: má o 70% väčší výkon, čo pri bezkonkurenčnej rýchlosti a účinnosti znamená možnosť ošetriť viac pacientov pomocou menšieho počtu svetelných zábleskov
  • AccuSpectrum: duálne filtre, ktoré minimalizujú nadbytočnú expozíciu povrchovej vrstve kože (epiderme) a tým výrazne zvyšujú komfort pacienta pri ošetrení
  • zdokonalené kontaktné chladenie: nastaviteľná technológia chladenia udržuje nižšiu teplotu povrchovej vrstvy kože (epidermy), čím znižuje miernu bolesť počas ošetrenia a minimalizuje poškodenie pokožky
  • fotónová recyklácia: maximalizuje účinnosť ošetrenia vďaka zníženiu energetických strát
  • hladký pulz: patentovaný systém prívodu svetla, ktorý umožňuje použiť väčšie množstvo svetelnej energie

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky