PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / IPL PALOMAR STARLUX 500 LUX R

PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / IPL PALOMAR STARLUX 500 LUX R

StarLux 500®, platforma s intenzívnym pulzným svetlom (IPL) a laserom od americkej firmy Palomar® umožňuje ošetrovať pacientov širokou škálou možných kozmetických a estetických postupov s menším rizikom a lepšími výsledkami.

StarLux 500 je najmodernejšia a všestranná laserová platforma s laserovým a pulzným svetlom.

Vďaka vyspelej technológii chladenia cítia pacienti pri ošetrení výrazne menšiu bolesť. StarLux 500 zaisťuje najviac požadované estetické ošetrenia a využíva početných – firmou Palomar® patentovaných noviniek:

  • vysoký výkon: má o 70% väčší výkon, čo pri bezkonkurenčnej rýchlosti a účinnosti znamená možnosť ošetriť viac pacientov pomocou menšieho počtu svetelných zábleskov
  • AccuSpectrum: duálne filtre, ktoré minimalizujú nadbytočnú expozíciu povrchovej vrstve kože (epiderme) a tým výrazne zvyšujú komfort pacienta pri ošetrení
  • zdokonalené kontaktné chladenie: nastaviteľná technológia chladenia udržuje nižšiu teplotu povrchovej vrstvy kože (epidermy), čím znižuje miernu bolesť počas ošetrenia a minimalizuje poškodenie pokožky
  • fotónová recyklácia: maximalizuje účinnosť ošetrenia vďaka zníženiu energetických strát
  • hladký pulz: patentovaný systém prívodu svetla, ktorý umožňuje použiť väčšie množstvo svetelnej energie

Nástavné hlavice pre platformu StarLux 500

LuxR™

Hlavica IPL určená na epiláciu, odstraňuje ochlpenie na všetkých typoch pleti od najsvetlejšej až po najtmavšiu (neplatí pre úplne bledé alebo šedivé chĺpky), vrátane opálenej pokožky. Veľký rozmer ošetreného miesta umožňuje rýchlo pokryť veľké plochy ako je chrbát, nohy alebo hruď.

MAXG™

Vďaka duálnym filtrom pre optimálne spektrum svetla pohodlne odstraňuje pigmentové a cievne lézie, používa sa na fotoomladenie pleti. Ako náhrada staršej LuxG, podľa posledných výsledkov a štúdií – najsilnejšia hlavica na cievky na tvári. O 30% silnejšia než PDL – Pulse Dye Laser, alebo KTP.

Ošetrenie pomocou pulzného svetla vyvinutého americkou firmou Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho dobre znášajú.

Systém s technológiou s duálnym filtrom privádza energiu do cieľovej oblasti kože, čo vedie k odstráneniu nežiadúcich štruktúr ako sú cievne a pigmentové lézie spojené s pavúčikovitými a retikulárnymi žilkami, rosaceou, teleangiektáziam, hemangiómami, poškodení kože vyvolaných slnkom, stareckými škvrnami, dyschrómiou, melazmou, angiómami a podobne.

Ošetrenie je možné aplikovať nie len na tvár ale aj iné oblasti tela – nohy, ruky, hrudník…

Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.

Ošetrenie je pre klienta príjemnejšie, má výborné výsledky a je spojené s kratšou dobou zotavenia po zákroku. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.

Výhody
  • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
  • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
  • krátky až žiadny stratový čas (bez nutnosti ustúpiť od bežných aktivít)
  • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
  • účinnosť pri rôznych typoch pokožky
Pulzné svetlo zahreje pigment, ktorý následne vymizne

Špecificky filtrované pulzné svetlo zahrieva krvné farbivo, čo spôsobí upchatie nežiadúcej cievky a jej následné vymiznutie

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky