PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / CO2 FRAKČNÝ LASER FRAXIS

PRÍSTROJOVÉ VYBAVENIE / CO2 FRAKČNÝ LASER FRAXIS

Vzhľadom k neustále stúpajúcemu záujmu o laserové ošetrenia, sme pre Vás pripravili možnosť využitia jedného z najmodernejších CO2 frakčných laserov vôbec. FRAXIS - frakčný CO2 laser s 30W výkonom sa pýši možnosťou produkovať absolútne konštantné a najmenšie laserové body v porovnaní s prístrojmi svojho druhu. Výsledkom je významne komfortnejšie a bezpečnejšie ošetrenie a kratšia doba rekonvalescencie. Ošetrenie laserom FRAXIS stimuluje prirodzenú tvorbu nových kolagénových vlákien, ktorá pretrváva po dobu približne šiestich mesiacov. Výsledky ošetrenia sú dlhotrvajúce a pri adekvátnej starostlivosti o pleť pretrvávajú roky.

CO2 frakčný laser FRAXIS vytvára na pleti tisíce jemných mikroskopických bodov oddelených neporušenými úsekmi pokožky, čím je stimulovaná jej obnova a novotvorba. Výsledkom je jemnejšia, hladšia pleť.

FRAXIS laser efektívne ošetruje :
  • vrásky
  • zvýšenú laxicitu (ochabnutosť) pokožky
  • jazvy po akné a inak vzniknuté jazvy
  • ochabnutosť pokožky po nadmernom opaľovaní
  • rozšírené póry
  • niektoré pigmentové škvrny a pehy
  • nerovnosti pokožky
  • strie
  • niektoré znamienka a iné kožné výrastky
Lifting CO2 frakčným laserom

Ošetrenie tváre – lifting CO2 frakčným laserom FRAXIS sa vykonáva po predošlej aplikácii znecitlivejúceho krému na pleť, preto je len minimálne citlivé, bez významnejšieho diskomfortu. Po ošetrení tváre nastáva mierny opuch a začervenanie. Následne sa na ošetrenej pokožke vytvoria drobné krastičky, ktoré odpadnú po 2-4 dňoch v závislosti od intenzity ošetrenia. Po ich odpadnutí zostane pokožka ešte mierne začervenalá, no už je možné naniesť krycí krém. Počas tejto doby je potrebné vyhýbať sa priamemu slnečnému žiareniu a soláriu, pleť dostatočne hydratovať a ošetrovať vhodným krémom, ktorý dostanete od nás priamo po ošetrení.

Doba rekonvalescencie je teda 2-7 dní v závislosti od nastavenia intenzity laserových lúčov. Možnosti nastavenia sú veľmi flexibilné, čo umožňuje výraznú variabilitu ošetrenia. Doba ošetrenia je približne 15-20 minút. Počet opakovaní ošetrenia je individuálny v závislosti od typu pleti, hĺbky vrások, elasticity kože, veku a podobne. Výsledok je viditeľný už po prvom ošetrení, no pre ideálny výsledok sa odporúčajú 2-3 opakovania v rozmedzí 3-5 týždňov.

CO2 resurfacing, BELLEZA centrum

CO2 laser - prienik akrylátovým panelom

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky