Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

PLASTICKÁ CHIRURGIA / VRÁSKY

Vrásky | Cenník služieb

Vrásky tváre je možné korigovať viacerými spôsobmi v závislosti od ich typu, hĺbky, lokalizácie a podobne.


Najčastejším riešením býva aplikácia kyseliny hyaluronovej alebo botulotoxínu. Obidva tieto zákroky sú pomerne rýchle a minimálne citlivé. Po zákroku zostávajú malé začervenania po vstupe ihly, ktoré je možné hneď prekryť makeupom.

Ďalšou možnosťou je laserové ošetrenie pomocou CO2 frakčného lasera, fotorejuvenizácia - fotoomladenie, či rádiofrekvenčný lifting pomocou našeho prístroja Symphony.

Kyselina Hyaluronová | Cenník služieb

Kyselina hyaluronová je telu prirodzená látka, ktorá sa nachádza v koži každého človeka. Je zdovpoedná za jej elsticitu, pružnosť a iné pozitívne charakteristiky. Vekom jej množstvo ubúda a to sa prejavuje prehlbovaním vrások, postupným vznikom previsu kože, zmenám elastických vlastností. Opätovným dodaním tejto látky môžeme dosiahnuť jej krajší a zdravší vzhľad.

Po nanesení znecitlivujúceho krému sa aplikuje injekciou priamo do kože v oblasti vrások a to hlavne nosovo-ústnych, ďalej vrások medzi očami, čela, krku, dekoltu ale i inde. Je takisto vhodná na korekciu niektorých jaziev, ktoré sú poklesnuté pod okolitou kožou. Veľmi často sa využíva na zväčšenie pier.

Výsledok je okamžitý a u vstrebateľnejsích preprátov pretrváva 8 až 13 mesiacov. Po tejto dobe sa kyselina hyaluronová vstrebáva, preto je vhodné jej priebežné či nasledovné doplnenie. Existujú aj nevstrebateľné, trvalé preparáty, ktorých podstatou je však odlišná látka. Používajú sa v menšej miere. Kyselina hyaluronová sa na trhu predáva pod rôznymi obchodnými značkami ako napr. Teosyal, Esthelis, Restylane, Juvederm, atď.

 

B - toxín | Cenník služieb

Jedná sa o špecifický toxín typu A, čo je produkt baktéria Clostridium botulinum, ktorý sa v injekčnej forme používa na korekciu vrások a to hlavne na čele, v okolí vonkajších očných kútikov, pri koreni nosa a na krku. Efekt pretrváva niekoľko mesiacov (4-9), dá sa opakovať, jazvy nevznikajú. Princípom je dočasné vyradenie funkčnosti niektorých mimických svalov tváre, ktoré sú zodpovedné za zohýbanie kože a teda vznik vrások.

Fotogaléria

Úvod

Zákroky

Vybavenie

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás