Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

PLASTICKÁ CHIRURGIA / LIFTING NIŤAMI

"Happy lift", "APTOS", Lifting niťami | Cenník služieb

Ide o alternatívu chirurgického liftingu tváre, avšak dokonalé vyhladenie vrások tváre či krku nemožno očakávať, kedže nedochádza k redukovaniu kože. Zákrok je skôr vhodný pri začínajúcom poklese kože tváre, prípadne s odstupom času ako doplňujúci výkon po chirurgickom liftingu tváre.


Nespornými výhodami sú však minimálna traumatizácia kože tváre a teda krátko trvajúca rekonvalescencia, časová nenáročnosť výkonu a nižšia cena.

Zákrok sa prevádza v miestnom znecitlivení, ambulantne. Princípom je zavedenie špeciálnych nití do podkožia v oblasti tváre prípadne i krku pomocou tenučkých ihiel, pričom ich minimálnym ťahom sa dosiahne vypnutie a vyhladenie kože. Nite sú veľmi tenké, vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý buď zostáva na mieste aplikácie alebo sa v priebehu 1-2 rokov vstrebáva. Posledným trendom je aplikácia vstrebateľných nití, ktoré okrem efektu vytiahnutia kože majú aj pozitívny účinok na pleť tvorbou špecifického tkaniva v okolí ich priebehu podkožím. Sú vhodné na úpravu nevýrazných kontúr tváre a ošetrenie prepadnutých líc, redukciu nosovo-ústnych vrások, taktiež vrások v okolí úst a líc, pozdvihnutie obočia, zvýraznenie lícnych kostí, podporu poklesnutej kože na krku, ošetrenie v sánkovej oblasti a pod.

Fotogaléria

Úvod

O nás

Zákroky

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás