Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

PLASTICKÁ CHIRURGIA / KYSELINA HYLAURONOVÁ

Kyselina hyaluronová je telu prirodzená látka, ktorá sa nachádza v koži každého človeka. Je zodpovedná za jej elasticitu, pružnosť a iné pozitívne charakteristiky. Vekom jej množstvo ubúda, čo sa prejaví prehlbovaním vrások, postupným vznikom previsu kože, znížením elastických vlastností. Opätovným dodaním tejto látky, môžeme dosiahnuť jej krajší, zdravší vzhľad.

Po nanesení znecitlivujúceho krému sa aplikuje injekčne priamo do kože v oblasti vrások a to hlavne nosovo-ústnych, ďalej vrások medzi očami, čela, krku, dekoltu ale i inde. Je takisto vhodná na korekciu niektorých jaziev, ktoré sú poklesnuté pod úrovňou okolitej kože. Veľmi často sa využíva na zväčšenie pier.

Výsledok je okamžitý a u vstrebateľných preparátov pretrváva 8 – 13 mesiacov. Po tejto dobe sa kyselina hyaluronová vstrebáva, preto je vhodné jej priebežné, či nasledovné doplnenie. Existujú aj nevstrebateľné, trvalé preparáty, ktorých podstatou je však odlišná látka. Používajú sa v menšej miere. Kyselina hyaluronová sa na trhu predáva pod rôznymi obchodnými značkami ako napr. Teosyal, Esthelis, Restylane, Juvéderm, Haequeo, Viscofil, Princess atď.

Fotogaléria

Úvod

Zákroky

Vybavenie

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás