Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

O NÁS

 

MUDr. Zdenko Zamboj, plastický chirurg, Vedúci lekár BELLEZA centra

Od roku 2003 pracoval na oddelení plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici v Nitre, kde absolvoval aj povinnú lekársku prax v iných chirurgických odboroch ako sú napr. všeobecná chirurgia, urológia, gynekológia, neurochirurgia. Študijné pobyty potrebné k získaniu špecializácie v odbore plastická chirurgia absolvoval na Klinike plastickej chirurgie v Bratislave, na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie v Bratislave, ďalej na Klinike plastickej a estetickej chirurgie v nemocnici u sv. Anny v Brne. Pol roka pracoval ako lekár vo viacerých privátnych nemocniciach vo Veľkej Británii špecializovaných prevažne na plastickú estetickú chirurgiu.

Absolvoval množstvo školiacich pobytov na súkromných klinikách v Európe i mimo nej. Zúčastňuje sa kongresov plastickej, rekonštrukčnej a estetickej chirurgie a odborných školení v oblasti estetickej medicíny.

V súčasnej dobe sa venuje prevažne estetickej plastickej chirurgii, pôsobí a vedie privátnu kliniku plastickej chirurgie a laserovej medicíny - BELLEZA, ktorá má na Slovensku šesť pobočiek. 

 

                 YOU ARE CALLED:               "A TOTAL DEFINER  DOCTOR"


Dear Dr:
      You are part of the unique group of plastic surgeons that  has been trained in the most  innovative techniques  in the field  of Plastic Surgery today.
You are the stars of the new vision of the body contour where art and surgery combine to give the most perfect results: Defined and Beautiful bodies.

 

 

     
     
  Do našeho tímu patria aj ďalší lekári - špecialisti v odbore plastická chirurgia
     
     

Úvod

O nás

Zákroky

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás