Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

LASEROVÁ MEDICÍNA / FOTOREJUVENIZÁCIA

Fotoomladenie | Cenník služieb

Pri fotoomladení dochádza k riešeniu viacerých problémov pleti naraz. Odstráni sa nežiadúci pigment, prípadné starecké škvrny, rozšírené cievky napríklad v okolí nosa alebo líc. Pokožka je následne čistejšia, príťažlivejšia. Ošetrenie pomocou pulzného svetla vyvinutého americkou firmou Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho dobre znášajú.

Systém s technológiou s duálnym filtrom privádza energiu do cieľovej oblasti kože, čo vedie k odstráneniu nežiadúcich štruktúr ako sú cievne a pigmentové lézie spojené s pavúčikovitými a retikulárnymi žilkami, rosaceou, teleangiektáziam, hemangiómami, poškodení kože vyvolaných slnkom, stareckými škvrnami, dyschrómiou, melazmou, angiómami a podobne.

Ošetrenie je možné aplikovať nie len na tvár ale aj iné oblasti tela – nohy, ruky, hrudník…

Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.

Ošetrenie je pre klienta príjemnejšie, má výborné výsledky a je spojené s kratšou dobou zotavenia po zákroku. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.

Výhody

  • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
  • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
  • krátky až žiadny stratový čas (bez nutnosti ustúpiť od bežných aktivít)
  • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
  • účinnosť pri rôznych typoch pokožky

Pulzné svetlo zahreje pigment, ktorý následne vymizne

Špecificky filtrované pulzné svetlo zahrieva krvné farbivo, čo spôsobí upchatie nežiadúcej cievky a jej následné vymiznutie

 

Fotogaléria

Úvod

Zákroky

Vybavenie

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás