Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

LASEROVÁ MEDICÍNA / CIEVKY A PIGMENTÁCIE

Cievky a pigmentácie | Cenník služieb

Ponúkame Vám riešenie ako komfortne odstrániť pigmentové škvrny a drobné nežiadúce cievky napríklad v oblasti tváre. Ošetrenie pomocou IPL (intenzívne pulzné svetlo) americkej spoločnosti Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho veľmi dobre znášajú. Princíp účinku tohoto pulzného svetla spočíva v technológii s duálnym filtrom, ktorá privádza svetlo s optimálnou vlnovou dĺžkou k nežiadúcim štruktúram kože, pričom dochádza k tzv. selektívnej fototermolýze – teda cielenému vychytávaniu a následne zničeniu týchto štruktúr pomocou svetla a tepla . Tento systém je možné použiť pre širšiu paletu postupov, ako napr. odstránenie cievok, rozšírených žiliek a kapilár, hemangiómov, dyschromie, melazmy, poikilodermie a angiómov, rôznych pigmentácií, stareckých škvŕn atď.


Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.

Ošetrenie je pre klienta príjemnejšie, má výborné výsledky a je spojené s kratšou dobou zotavenia po zákroku. Počet potrebných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca.


Výhody

  • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
  • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
  • krátky až žiadny stratový čas (bez nutnosti ustúpiť od bežných aktivít)
  • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
  • účinnosť pri rôznych typoch pokožky

Pulzné svetlo zahreje pigment, ktorý následne vymizne

Špecificky filtrované pulzné svetlo zahrieva krvné farbivo, čo spôsobí upchatie nežiadúcej cievky a jej následné vymiznutie

Fotogaléria

Úvod

Zákroky

Vybavenie

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás