Novinky emailom

Vaša emailová adresa :

powered by Estheticon
Lekáren zdravie

PLASTICKÁ CHIRURGIA / KOREKCIA MALÝCH PYSKOV

Labioplastika | Cenník služieb

Túto korekčnú operáciu je možné vykonať v miestnom znecitlivení, ambulantne. Po lokálnom podaní anestetika - injekcie na znecitlivenie tkaniva už pacientka necíti vôbec žiadnu bolesť. Vďaka podaniu tzv. premedikácie, teda liekov na relaxáciu a uvoľnenie predoperačného stresu, je tiež pravdepodobné, že väčšiu časť operácie prespíte a nebudete si ju pamätať.

Pri zákroku sa odstráni prebytočná časť tkaniva v oblasti malých pyskov ohanbia a tkanivo sa chirirgicky ošetrí a zašije vstrebateľným materiálom, takže výber stehov nebýva potrebný. Existuje viacero metód a chirurgických postupov, pričom jeden z najmodernejších, ktorý využívame aj na našej klinike je CO2 laser. Táto metóda je veľmi šetrná ku tkanivu, nebolestivá a hojenie je rýchlešie než pri konvenčných postupoch.

Po zákroku pacientka zostáva na klinike na niekoľko hodín, aby sa odsledovalo či nedošlo ku komplikáciám, ktoré sú síce ojedinelé, avšak je potrebné o nich vedieť. Patria medzi ne všeobecné komplikácie chirurgických zákrokov ako sú krvácanie, infekcia, rozpad rany či zhoršené hojenie jaziev. K špecifickým komplikáciám labioplastiky patrí asymetria, dlhodobejšia citlivosť jazvy pre porušenie nervových zakončení.

Po zákroku je potrebné počítať s výraznejším opuchom, ktorý pretrváva asi 2 týždne, no mierny opuch bude ustupovať až do 2 mesiacov. Pooperačne je veľmi dôležitý fzyický kľud a dôkladná hygiena operačnej rany.

 

Fotogaléria

Úvod

O nás

Zákroky

Referencie

Otázky

Galéria

Cenník

Kontakt

Práca u nás